Ana Sayfa / Nakliye / Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu Nakliyat
Koşuyolu Ev Taşıma

                        KOŞUYOLU EVDEN EVE NAKLİYECİ

Sektörünün liderliğini üstlenen Koşuyolu evden eve nakliyat firması, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Evlerde, işyerlerinde veya bankalarda bulunan eşyalar hassasiyet ile taşınmakla beraber tüm sevkiyatlar bilimsel yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Teknolojik bir alt yapıya sahip olan Koşuyolu evden eve nakliye firması, her türlü yükü profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca rezidans gibi yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Firmanın bünyesinde bulunan asansör sistemleri 25 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. Bu sayede eşyaların sürekli insan gücüne maruz kalması engellenmektedir. Koşuyolu evden eve nakliyat firması ofis, parça eşya, şehirlerarası taşımacılık gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Koşuyolu evden eve nakliyat firması öncellikle işlem görmesi planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Dolap veya kabin gibi hantal mobilyalar sökülmekte ve daha sonra sökülen her bir parça ambalajlanmaktadır. Koşuyolu nakliyat, ambalajlama çalışmalarına ayrı bir önem vermektedir. Özellikle de maddi açıdan pahalı olan eşyalar için kasko garantisi de verilmektedir. Paketleme işlemlerinden sonra yükleme işlemlerine geçilmektedir. Tüm eşyalar birbirine zarar vermeyecek bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Koşuyolu evden eve nakliyat ekipleri, yeni yaşam alanlarına getirilen her bir eşyayı kontrol etmektedir. Daha sonra hali hazırda bütün olan eşyalar müşterilerin talepleri doğrultusunda odalara yerleştirilmektedir. Sökük olan mobilyalar ise tekrar monte edilmektedir. Verilen montaj desteği sayesinde ürün sahiplerinin farklı bir ustaya ihtiyaç duyması da engellenmektedir.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu evden eve nakliyat, her daim kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Firma bünyesinde bulunan tüm personeller sektör ile ilgili bilgi ve tecrübe sahibidir. Ayrıca parça eşyalar bile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Koşuyolu nakliyat fiyatları ise oldukça makul rakamlardan oluşmaktadır. Firma sadece kendi araçları ve personelleri ile hizmet vermektedir. Herhangi bir komisyonculuk yapılması söz konusu değildir. Koşuyolu evden eve nakliyat, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlere de hafta da en az 4 sefer sevkiyat düzenlemektedir. Sizde kaliteli ve ekonomik bir taşıma hizmeti almak için Koşuyolu nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz.   

hakkında Maltepe Nakliyat

Benzer Sayfa

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Bostancı Parça Eşya Nakliye

BOSTANCI PARÇA EŞYA NAKLİYESİ Parça eşyalar için nakliye ve araç desteği sunan Bostancı taşımacılık firması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir