Ana Sayfa / Nakliye / Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Nakliyat

İstanbul geneli evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz

KADIKÖY EVDEN NAKLİYAT

İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Kadıköy de taşınma taleplerinin yoğunluğu her geçen gün artmaktadır.Kadıköy nakliyat konusun da uzman kadrosu, taşıma işlerin de kullanılacak özel tasarlanmış kamyonları ve asansörlü taşıma işlerin de sizlere hizmet vermektedir. Yılların tecrübesi ile müşterilerinin isteklerini ön plan da tutarak çalışmalarını titizlikle yerine getiren firmamız her geçen gün de kendini yenileyerek büyümektedir. Taşıma işlerin de çalıştığımız uzman kadromuz mobilyaların itinalı bir şekil de sökülüp, tekrar monte edilmesin de hızlı çözümler sunmaktadır. Vakit nakittir sözünden yola çıkarak çalışan firmamız da taşıma, montaj, paketleme işlerin de müşterilerinin zaman dan kazanmaları için sistemli bir şekil de çalışmaktadır.

TAŞIMA VE PAKETLEME

Firmamız Kadıköy nakliyat taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi ve sağlam bir şekil de taşınması için kaliteli malzemeler kullanarak kırılma, dökülme gibi problemleri ortadan kaldırmaktadır.  Taşıma işlemlerinizde taşınacak eşyanın boy ve ağırlık ölçüleri hesaplanarak paketleme işlemi yapılmaktadır. Taşıma işlerin de en çok kullanılan malzemeler karton kutular, büyük boy varil kutular, balonlu poşetler, çuvallar ve büyük eşya paketlemede battaniyeler kullanılmaktadır. Her taşınma işlemin de kırılan, kaybolan, parçalanan ve dağılan eşyalarınız sıkıntı yaratmaktadır. Yılların tecrübesi ile çalışan firmamız sizlere hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceğinin teminatını vermektedir. Firmamız garantili ve sözleşmeli taşımacılık hizmeti sunarak sizleri polemik yaşamadan eski yeriniz den yeni yerinize güvenle taşımaktayız.

KADİKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy nakliye ister evden eve, ister şehirlerarası nakliye işlerin de sizlere bir telefon mesafesin de. Telefon numaramızdan bize ulaşarak bilgilerinizi paylaştıktan sonra ekiplerimiz kısa sürede gelerek taşınacak eşyalarınız detaylı bir şekil de not almaktadır. Taşınacak eşyanın yoğunluğuna bağlı olarak size nasıl bir kamyon gerekeceği, taşınma işlemin de asansör gereksinimi olup olmadığı kesinlik kazanarak taşınma randevunuz teyit edilerek sözleşme hazırlanır. Firma olarak kaliteden taviz vermeden çalışmanın, yıllar içerisin de Kadıköy de nakliye işlerin de bir numara olmanın, sektör de her zaman aranan firma olmanın özelliğini taşımaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

hakkında Maltepe Nakliyat

Benzer Sayfa

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Bostancı Parça Eşya Nakliye

BOSTANCI PARÇA EŞYA NAKLİYESİ Parça eşyalar için nakliye ve araç desteği sunan Bostancı taşımacılık firması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir