Ana Sayfa / Nakliye / Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

FNakliyat şirketlerinin birçoğu gerek fiyat anlamında gerekse taşıma süresi noktasında müşterilerini mağdur etmektedir. Özellikle de sevkiyatlarda yaşanan gecikmeler sektörün genel sorunları arasında yer almaktadır. Fikirtepe evden eve nakliyat firması ise, müşterilerine söz verdiği tarihe kadar tüm işlemleri tamamlamaktadır. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Fikirtepe nakliyat, her şey önce sevkiyat güvenliğine önem vermektedir. Taşınması planlanan tüm eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Paketleme işlemleri eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma yüksek katlı binalar veya siteler için asansörlü araçlar temin etmektedir. Bu sayede eşyaların sürekli insan gücüne maruz kalmaları engellenmektedir.

Fikirtepe nakliyat

Fikirtepe Ev Ve Ofis Taşımacılığı

Kurumsal şirketlerde, bankalarda veya ofislerde yer alan eşyalar, Fikirtepe evden eve nakliyat firması tarafından taşınmaktadır. Firma bu tür hizmetler için üstü kapalı olan araç modellerini tercih etmektedir. Özellikle de bilgisayar gibi dijital ürünler için kutulama desteği de sunulmaktadır. Fikirtepe nakliyat araçlarının tamamı günümüz teknolojisinde üretilmiştir. Yine tüm kamyon ve kamyonet modelleri K3 belgesine sahiptir. Ofis taşımacılığı hizmetleri için talep edilen tutarların içerisinde paketleme ve montaj gibi işçiliklerde dahildir. Firma, uzman personelleri sayesinde mobilyaları, dolapları ve ahşap kabinleri pratik bir şekilde söküp takmaktadır. Fikirtepe evden eve nakliyat personellerinin göstermiş olduğu çalışma hassasiyeti sayesinde de tüm işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca parça eşya taşımacılığı, sigortalı taşımacılık veya büro taşımacılığı noktasında da destek sunulmaktadır.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fikirtepe evden eve nakliyat firması müşterilerine doğru bir fiyat verebilmek adına talep edilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler taşınacak olan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemekte ve daha sonra maliyet hesapları gerçekleştirmektedir. Fikirtepe nakliyat, ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerine özel yüzde 20’lere varan indirim ve kampanyalarda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kesinlikle komisyon üzerinden iş alınmamakta ve iş verilmemektedir. Taşıma işlemlerinin ortasına gelindiği zaman da gereksiz nedenlerden dolayı ek ücret talep edilmemektedir. Fikirtepe evden eve nakliyat, İstanbul’un tüm ilçeleri veya semtleri içinde anlık araç desteği sağlamaktadır. Kaliteli bir hizmet almak için sizde hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

hakkında Maltepe Nakliyat

Benzer Sayfa

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Bostancı Parça Eşya Nakliye

BOSTANCI PARÇA EŞYA NAKLİYESİ Parça eşyalar için nakliye ve araç desteği sunan Bostancı taşımacılık firması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir