Ana Sayfa / Nakliye / Bostancı Parça Eşya Nakliye

Bostancı Parça Eşya Nakliye

BOSTANCI PARÇA EŞYA NAKLİYESİ

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık
Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Parça eşyalar için nakliye ve araç desteği sunan Bostancı taşımacılık firması, İstanbul genelini kapsayan bir hizmet anlayışına sahiptir. Tüm yükler küçük veya büyük hiç fark etmeksizin güvenli bir şekilde adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca sevkiyatlar sırasında maddi kayıpların yaşanmaması içinde her türlü önlem eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Bostancı parça eşya taşımacılığı firması, Ankara, İzmir ve Bodrum gibi illere de hafta da en az bir kere sevkiyat düzenlemektedir. Bu sevkiyatlara ister komple yük isterse parça yük taşımacılığı hizmetleri dahil edilmektedir. Firma, müşterilerine özel avantajlı teklifler sunarak nakliyat fiyatlarını büyük oranda düşürmektedir. Taşınma öncesinde ekspertiz ekipleri tarafından incelenen eşyaların her biri özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri için ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar kullanılmaktadır.

 

Taşıma Güvenliği

 

Bostancı parça eşya taşımacılığı firmasının ilk önceliği, işlem gören yüklerin en ufak bir darbeye maruz kalmasını engellemektir. Bu nedenle de gerek yükleme gerekse paketleme uygulamalarında eşyaların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca taşıma güvenliğini sağlamak adına da araç içerisinde yer alan yükler halat yardımları ile sabitlenmektedir. Firma çelik kasalar gibi maddi açıdan değerli olan malzemeler için ise sigortalı nakliye desteği sağlamaktadır. Bostancı parça eşya taşımacılığı hizmetleri, tamamen günümüz teknolojisinde üretilmiş olan kapalı araç modelleri ile verilmektedir. Yine bu araçlarda yer alan K3 belgeleri sayesinde de kontrol noktalarında herhangi bir problem ile karşılaşılmamaktadır. Parça eşyalar teker teker adreslerden toplanmakta ve Bostancı taşımacılık firmasının depolarına getirilmektedir. Daha sonra ise tüm eşyalar etiketleme sistemlerine tabi tutularak teslimatta adres karışıklığı yaşanması engellenmektedir.

 

Bostancı Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

 

Hali hazırda ekonomik bir hizmet olan parça yük taşımacılığı, firma tarafından yapılan indirimler sayesinde daha da ucuzlamaktadır. Müşterilerden talep edilen tutarlar ise, eşya sayısına veya tonajına göre farklılık göstermektedir. Bostancı parça eşya taşımacılığı fiyatları üzerinden yüzde 20’lere varan indirimler gerçekleştiren firma, dönüş için alınan yükleri daha da cüzi rakamlar ile taşımaktadır. Sizde hemen Bostancı nakliye ile iletişime geçebilir ve düzenlenen sevkiyat tarihleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

hakkında Maltepe Nakliyat

Benzer Sayfa

Maltepe Altayceşme Evden Eve Nakliye

Altayçeşme Evden Eve Nakliyat

Maltepe Altayçeşme Evden Eve Taşımacılık Maltepe de yıllardır eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz . Maltepe Altayçeşme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir